Hakkımızda

logo paykasatcom 300x138 Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız KKTC magosa serbest bölge kayıtlıdır. Online kart hizmeti vermek amaçlı kurulmuştur 2015 yılından buyana profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız 2 yılın vermiş olduğu bilgi birikim ile tecrübeli bir ekibe sahip olmuştur profesyonel ekibimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Firmamız birden fazla online kart satışı yapmaktadır satışını yaptığımız online kartlar şunlardır Astropay, Paykasa, Otopay, Cashixir’dir fimamızın web siteleri SSL sertifikası ve diğer güvenlik sertifikalarına sahiptir aynı zamanda hukuki ve kanunen tüm kurallar doğrultusunda vergi mükellefidir.

friendly support 300x202 Hakkımızda

TEKNİK DESTEK EKİBİ

Sizlere daha iyi hizmet sunmak ve paykasanız ile sürekli alışveriş yapmanız için 7 gün 24 saat çalışan canlı destek ekip arkadaşlarımız ile aynı zamanda sürekli olarak sitemizin güvenliğinden sorumlu alanında profesyönel arkadaşlarımız ile çalışmaktayız.

Bu sayede sizlere hem sürekli hizmet hemde güvenlik sağlayarak bilgilerinizi korumuş oluyor ve hizmetimizin sürekliliğini sağlamış oluyoruz. Bugüne kadar %100 olumlu müşteri memnuniyetimizde ve bizleri tercih edenlere herzaman verebileceğimiz en iyi desteği vererek işinizi kolaylaştırmaktayız.

SSL3 Hakkımızda

128 Bit SSL Sertifika Güvenliği

Sitemiz özel şifreleme yöntemi ile sizlere normalin üzerinde güvenlik sağlayarak yapılan alışverişleri hiçbir şekilde 3. şahıslara iletmemektedir bu sayede sizlerin bilgilerini çalmak isteyenler bu bilgilere ulaşamayacak sizleride güvende tutacaktır. 128 bit şifrelemeyi site adresimizin yani paykasat.com yazan yerin hemen yanında HTTPS kısmının yeşil renk olmasından anlayabilirsiniz. Eğer bu yer yeşil ise ozaman sitemize girerken kesinlikle bilgileriniz korunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine önem veren müşterilerini maddi kazanç olarak değil de manevi kazanç olarak gören firmamızın tek bir amacı vardır alış verişlerini yaptıktan sonra müşterileri mutlu etmektir

Eğer sizde hakkımızda bilgiler edindikten sonra paykasa satın almaya karar verdiyseniz burdan paykasa fiyatlarını bakabilir ve daha sonrasında destek ekibimiz ile iletişime geçerek satın alma işlemine geçebilirsiniz. İyi ve keyifli alışverişler dileriz.