Neden Biz?

Neden biz? İnternet aracılığı ile gerçekleştireceğiniz sanal harcamalar için çıkarılmış olan Paykasa kart, sahip olduğu güvenli alışveriş uygulamaları ile sizlere önemli ölçüde yardımcı olacaktır. Paykasa satış sitesi olarak, en güvenilir şekilde ve en uygun fiyatlarla size bu kartı alma imkanı tanıyoruz. İnternet üzerinden oldukça basit bir şekilde temin etme şansına sahip olmanıza rağmen bu kartı satın alırken karşınıza çıkabilecek dolandırıcılık tehlikelerine karşı alacağınız firmayı iyi araştırmalı ve kartınızı güvenilir bir siteden almalısınız. Bir Paykasa satış sitesi olarak size ne kadar güvenilir olduğumuzu ispat edebiliriz.

Paykasa alırken neden biz?

Siz değerli müşterilerimiz ile paykasa kart alışverişi yapmaya yönelik olarak kurulmuş olan sitemiz, Türkiye’de bu kartın satışını en yasal şekilde gerçekleştirmekte olan saygın firmaların başını çekmektedir. Bu duruma paralel olarak, güvenilir bir ticaret anlayışı için ülkemizin en önde gelen firmaları arasında yerini almış olan paykasa kart satış firmamız, bu sektör üzerinde marka haline gelmiş durumdadır.

Paykasa alırken neden biz?

131368 300x169 Neden Biz?

Neden biz?

Paykasa kart sektöründe sektöründe profesyonelleşmiş ve tecrübe sahibi ekibimiz sayesinde, satın alma ve satın alma işlemi sonrasında da her türlü aşamada sizlere en iyi şekilde destek sağlamaktayız. Bu anlamda her zaman için yanınızda yer almakta olup iletişim hususunda, neredeyse her türlü yöntemi hizmetinize sunuyor ve arzu ettiğiniz iletişim kanalı üzerinden destek sağlamak üzere; sahip olduğumuz kesintisiz alt yapı sayesinde sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Tüm bunlarla birlikte sizlere son derece güvenli bir ortam sağlıyor, gerçekleştireceğiniz bütün paykasa kart satın alma işlemlerinde veya görüşmelerde sizleri üçüncü şahıslardan korumak suretiyle hareket ediyoruz. Ayrıca bu iş için gerekli olan tüm SSL sertifikalarına sahip olmamız da bizi güvenilir kılan diğer nedenler arasında yer alıyor.

Paykasa Alırken Neden Biz?

Tecrübe sahibi ve bu sektörde profesyonel bir kimlik kazanmış olan ekibimiz sayesinde, yalnızca satış yapmakla yetinmiyor; aynı zamanda satış öncesi ve sonrasında da gereksinim duyabileceğiniz bütün bilgilerde sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Tüm bunların yanı sıra bu sektörde saygınlık kazanmış olan güvenilir firmalar arasında yer alıyoruz ve bu anlamda sizlere gözünüz kapalı güven duyabileceğiniz bir kart alım imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda en uygun fiyat sağlamakta olan firmalar arasında yer aldığımızı da belirtmek istiyoruz.

Paykasa Nedir?

Aklınızda bu soru var ise buraya tıklayarak paykasa hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

testimonials author 1 Neden Biz?
Ahmet Avcı
Seo Uzmanı

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum Sosyal Medya üzerinden bulduğum paykasat.com ‘un sayfasına denk geldim. Sitedeki Canlı Destekle iletişime geçerek paykasa kartımı aldım. paykasat.com güven tereddütümü ortadan kaldırdı.

testimonials author 2 Neden Biz?
Reşad Agayev
CEO

İnternet üzerinden sürekli alışveriş yapmak durumundayım ve kredi kart bilgilerimi tehlikeye atmamak istediğimden alışverişimi bu kartı kullanarak yapıyorum. Paykasat.com destek ekibi çok kısa sürede talebimi yerine getiriyorlar. Uzun süredir beraber çalışıyoruz.

testimonials author 3 Neden Biz?
Betül İhsan
Öğrenci

Paykasa sayesinde internet üzerinden işlemlerimi, alışverişlerimi ve gereksinimlerimi kolayca hallediyorum. Paykasat.com sitesinden yaptığım paykasa alışverişinden çok memnun kaldım.