Paykasa Eft – Havale ile Nasıl Alınır?

paykasa eft

Paykasa Eft – Havale ile Nasıl Alınır?

Paykasa Eft – Havale ile Nasıl Alınır?

Internette birçok kullanıcının kredi kartı kullanma istememesinden kaynaklanan paykasa kullanım düşüncesinden dolayı paykasa’yı almanın bir yoluda eft ve havale ile almaktır. Bu sebelde ” Paykasa Eft ” ve ” Paykasa Havale ” nasıl yapılır, nasıl alınır, ödemelerde ne gibi şeylerle karşılaşılır, hangisi daha iyidir bunlardan bahsedeceğiz.

Banka Kartı ile Eft – Havale Yapmak

Eğer sizlerin banka kartı varsa para transferi oldukça kolaylaşacak bir okadar da masrafınız düşecektir bunun sebebi banka kartlarından yapılan işlem ücretleri daha düşüktür aynı zamanda sizler için oldukça kolay bir işlem haline gelir. Eğer banka kartınız var ise aynı zamanda internet bankacılığınıda aktif etmenizi öneririz. Şayet internet bankacılığını kullanıyor iseniz ozaman sizlere adımlarını anlatalım.

İlk olarak müşteri temsilcimiz ile canlı chat’den görüşmeye geçerek banka hesap numaralarımızı isteyiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere banka hesap numaraları ve ibann bilgilerini ilettiğinde alacağınız miktarın ödemesini direkt olarak hesabımıza geçtiğinizde tekrar müşteri temsilcimize işlem numarasını göndererek kontrol etmesini sağlayınız. Para transferi gerçekleştiğinde ise dakikalar içinde hemen paykasa kart numaranız müşteri temsilcimiz tarafından sizlere iletilecektir. Bu numarayı edindiğinizde dilediğiniz gibi alışverişinize başlayabilir, keyfini sürebilirsiniz.

Bankamatik’den Eft, Havale Yapmak

Bankamatik’den eft, havale yapmak tavsiye etmesekde eğer yapmak durumundaysanız sizlere adımlarını açıklamak istedik. Tavsiye etmememizin sebebi bankamatikten yapılan transferlerde bankalar ücret kesmektedir. Bu ücretler ortalama 3 TL, 4 TL arasında değişmektedir. Sizler kart alırken bu sebeple önermesekde tabiiki seçenek sizindir.

İlk önce bahsettiğimiz gibi müşteri temsilcimiz ile irtibata geçerek gerekli olan banka bilgilerini alıp not ediniz fakat bundan önce mutlaka paykasa fiyatları sayfamıza göz atın. Daha sonra bankamatiğe gittiğinizde para transfer ederken gerekli olan bilgileri girin, ücret tutarı, hesap numarası vb. Bilgileri girdikten sonra paranızı yatırınca mutlaka ve mutlaka bankamatiğin size vereceği makbuzu saklayın. Müşteri temsilcimize yapılan işlem numarasını iletiniz, bu işlem numarası makbuzun üzerinde yer almaktadır. Müşteri temsilcimiz kontrolleri sağladıktan sonra dakikalar içinde sizlere paykasa kart numaranızı iletecektir.

PaykasaT.com olarak herkese keyifli, mutlu alışverişler dileriz. Umarız açıklayabilmişizdir. Sorularınız var ise dilerseniz müşteri temsilcimiz veya yorum atarak bizlere iletebilirsiniz.

Örnek ATM işlemleri için Yapıkredi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

8 Comments
 • TSli61
  Temmuz 31, 2017 at 2:07 pm

  paykasa eft ile satın almak istiyorum bilgileriniz nedir?

 • Sezer
  Ağustos 1, 2017 at 3:29 am

  paykasa eft yaparken ek masraf oluyormu?

 • elif
  Eylül 24, 2017 at 12:01 am

  Paykasa eft olarak almak istiyorum detayları yollayabilirmisiniz?

 • arif
  Ekim 3, 2017 at 1:03 am

  paykasa eft ile aldım teşekkürler hızlı servis için.

 • SarıKomutan
  Ekim 8, 2017 at 1:45 am

  satın almak istiyorum iletişime geçebilirmisiniz?

 • arif
  Ekim 20, 2017 at 1:10 am

  eft ile paykasa satın alcam yardımcı olurmusunuz

Post a Comment