Paykasa Fiyatlardaki Değişim (Güncel)

paykasa fiyat listesi

Paykasa Fiyatlardaki Değişim (Güncel)

Paykasa Fiyatlardaki Değişim

İçerisinde bulunduğumuz 2017 yılı ile döviz kurlarında artışlar meydana geldi özellikle Mayıs ayı içersinde. Gerek dünya genelinde yaşanan toplumsal olaylar,gerekse kriz içerisinde olan diğer ülkeler sebebiyle özellikle Euro ve Dolar kurlarında akıl almaz artışlar görüldü.Paykasa ise sanal gerçek para olduğu için,döviz kuruna bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır.Bu sebeple Paykasa Fiyatları zaman zaman inişli çıkışlı seyire mütabık kalmaktadır.

Son zamanlarda ülkemizde sıklıkla araştırılan,takip edilen, para birimi haline gelen Paykasanın bu kadar popüler olmasının bazı nedenleri vardır.Bunları listeleyecek olursak ;

 • Öncelikle Avrupa bölgesinde uzun yıllardır, vukuatsız, profesyonel, sıfır risk olarak bilinen, %100 güvenli olarak hizmet verilmesi,
 • Ülkemizde son yıllarda gerek müşteri pörtföy ağı yüksek, gerekse ürün yelpazesi olarak standartların üzerinde olan, büyük sanal mağazaların, bu ödeme yöntemini de kullanıyor olması ülkemizde sıklıkla takip edilmesini sağlamıştır.

Paykasa ödeme ile bir çok kurumsal firmanın resmi eticaret sitesi üzerinden sorunsuz hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.Piyasaya ilk adımını attığı günden bugüne vizyon & misyonu ile müşterilerin internet üzerinden yaptıkları alışveriş mağduriyetini sıfıra indirmek,hızlı odak ile müşteriye zaman kazandırmanın algoritmasını geliştirmek olmuştur.Elinizde bulunan nakit paralarınızı 16 haneli çalınma ve geçersiz olma ihtimali olmayan online alışverişlerde kullanabileceğiniz paykasa kart ile kullanabilirsiniz.Dilerseniz sitemiz üzerinden en güncel paykasa fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir,müşteri temsilcilerimiz ile merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncel paykasa fiyatlarını almak için https://www.paykasat.com/paykasa-fiyatlari ziyaret edebilirsiniz.

Sorunuz veyahut başka bir konuda yardımcı olmamız için lütfen müşteri temsilcimize konuyu iletiniz.

9 Comments
 • Çakan
  Mayıs 20, 2017 at 1:25 am

  Bende istiyorum Fakat nasıl alındığını anlatır mısınız. İlk defa alacağım ?

 • Dursun
  Mayıs 20, 2017 at 1:25 am

  Merhaba sistem çalışması için gerekli işlemler hakkında gayet iyi bilgiler verdiniz. Çok teşekkür ederim

 • Hasan
  Haziran 15, 2017 at 3:09 am

  Paykasa satın alacağım yardımcı olurmusunuz bu konuda?

 • paykasa
  Haziran 21, 2017 at 10:46 pm

  paykasa satin almak istiyorum yardimci olurmusunuz

 • Hasan Ali
  Haziran 29, 2017 at 3:02 am

  Teşekkürler bilgilendirme için. Bende yakında alacağım. Sizlerle irtibata geçeceğim paykasa için.

 • Hakim
  Temmuz 31, 2017 at 5:32 am

  Teşekkürler. Paykasa satın aldım

 • hafız
  Ekim 4, 2017 at 5:53 pm

  son güncel paykasa fiyatlarını alabilirmiyiz? canlı destek dışındada bilgi edinmek istiyorum illa sormak istemiyorum. teşekkürler.

 • paykasa
  Aralık 2, 2017 at 8:51 pm

  Son paykasa fiyatları nedir?

Post a Comment