PAYKASA FİYATLARI

Paykasa fiyatları

güncel kur’a göre değişmektedir. Aşağıdaki fiyatlar güncel kur üzerinden hesaplanmıştır. Paykasa Euro kuruna paralel olarak, fiyatlarımız arttığında, sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. Lütfen hesap numaramızı isteyiniz.

Paykasa kart ile internet ödemeleriniz güvenle, hızlı ve en kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sadece Türkiye’de değil Dünya’nın heryerinde internet kullanan hemen herkesin tercih ettiği kart paykasa kart tır. Sizlerde online alışverişlerinizde güvenle satın almak istediğiniz şeyleri paykasa kart sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firmamız paykasa resmii bayisi olarak en ucuz paykasa fiyatları nı sizlere sunmaktadır. Yinede güncel fiyat listesi için canlı desteğimize bağlanarak destek ekibimizden güncel paykasa fiyatlarını temin edebilirsiniz.

Paykasa kartı Euro bazında satın alınmaktadır ve TL olarak bizlere ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart fiyatları, anlık kur üzerinden hesap edilir ve belirlenir. Paykasa kartlarda sizlerin ihtiyacı doğrultusunda 10 EURO’dan 1000 EURO’ya kadar satın alabilirsiniz. Sitemizde 500 EURO’ya kadar fiyat bulunmaktadır, şayet 1000 EURO satın alacaksanız yine satış temsilcimize bunu belirterek fiyat temin edebilir ve anında paykasa kartınızı edinebilirsiniz.

Satış politikamız gereği aldığınız paykasa kart numarasından satış sonrası siz sorumlusunuzdur. Kodunuzu kaybetme gibi bir durumda firmamızın yapabileceği birşey yoktur.

Paykasa kart ödemelerinizi bizlere havale / eft yöntemi ile anında yapabilirsiniz. Daha sonrasında 16 haneli paykasa kart numaranız size en geç 3dk içinde iletilecektir ve artık ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Fiyatları‘na aşağıdan göz atarak hemen sahip olun.

Paykasat.com

Genel
paykasa 1 Paykasa Fiyatları
Rating
1star Paykasa Fiyatları1star Paykasa Fiyatları1star Paykasa Fiyatları1star Paykasa Fiyatları1star Paykasa Fiyatları
Ortalama
5 based on 11 votes
Adı
Paykasa
Ürün Adı
Paykasa
Fiyat
TL 50
Stok
Available in Stock