Paykasa Güncellenen Fiyat Listesi

Paykasa Güncellenen Fiyat Listesi

Paykasa Güncellenen Fiyat Listesi

Güncel, hızlı ve güvenli olarak internet’de harcama yapılacak sayılı kart olmasından dolayı paykasa’yıda önemli kılan özelliklerden biride fiyatlarındaki uygunluktur. Paykasa alırken’de zaman harcanmadığından herkese kolay gelmektedir.

Paykasa alabileceğiniz minimum ücret 10 Euro’dur ve 500 Euro’ya kadar da alabilirsiniz. Daha yüksek ücretlerde alışveriş yapacaksanız canlı destek hattımız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır mutlaka. Online ödemelerinizde dilediğiniz miktarda paykasa kart numarası alabilir ve kullanabilirsiniz.

Paykasa kabul eden sitelerde harcamalarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz sahip olduğunuz paykasa kart numarasını bozdurarak paraya çevirebilirsiniz. Tüm bu işlemleri 7/24 sürekli sizlere destek vermeye hazır duran çevirimiçi destek ekibimizle iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.

paykasa kart 234x300 Paykasa Güncellenen Fiyat Listesi

Paykasa satışında son zamanlarda sürekli fiyatların değiştiğini görüyoruz. Bunların en başlıca nedenlerinden biride paykasa euro kuru üzerinden işlem görmesinden kaynaklanmaktadır. Ülkemizde’de her geçen gün Euro maalesef yükseldiğinden fiyatlarda gün içinde sürekli etkilenmektedir. Sitemizdeki paykasa fiyatlarını nekadar güncel tutsak’da gün içinde birden çok kez kur değişmesinden dolayı sizlere yinede güncel fiyatları öğrenmek için canlı destek ekibimize ulaşmanızı tavsiye etmekteyiz.

Her nekadar kur değişmekte olsada paykasat.com ekibi olarak bizler yinede sizlere en düşük kar marjı ile paykasa satmaktayız. Bu sayede sizlerde cebinizden fazla harcamadan rahat rahat harcama yapabilirsiniz.

26.10.2017 Güncel Euro Kur : 4.47 TL

Paykasa satın alırken ödeme yöntemleri en çok akla takılan konulardan biri olduğundan kısaca bu konuda sizleri bilgilendirmek isteriz. Paykasa satın alırken paykasa eft, havale, cep ödemesi, kredi kartı gibi ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Sizlerin alışverişinizi yapmanız için her yol düşünülmüştür. Sadece paykasa değil sitemizde astropay kart seçeneğide artık hizmetinizdedir. Rahatlıkla en kullanışlı kartı seçip satın alarak güvenli ve hızlı alışverişinizi yapabilirsiniz. Aklınıza takılan sorunları veya destek ihtiyacınızı yorum olarak veya canlı destek ekibimize danışarak giderebilirsiniz.

 

Keyifli alışverişler dileriz.

Paykasat.com Ekibi

2 Comments
  • paykasa
    Kasım 16, 2017 at 1:54 pm

    fiyatlar sürekli değişiyor euro durmadığından herhalde

  • hasan
    Kasım 21, 2017 at 1:59 pm

    son güncel paykasa fiyat bilgisi alabilirmiyim?

Post a Comment