Paykasa Oyun Ödeme için En İyi Sistem

paykasa oyunlar icin odeme

Paykasa Oyun Ödeme için En İyi Sistem

Ülkemizde bildiğiniz üzere, yasal olarak şans oyunları oynayacağınız siteler çok kısıtlı. Var olan şans oyun sitelerinde ise ne yazık ki, Paykasa ödeme seçeneği şuan için yok.İnternet üzerinden alışveriş yapımını kapalı bir kart sahibi iseniz,veya kredi kartı yada banka ürünü kullanmıyorsanız,siz de yasal olmayan ancak yasal sitelerden daha çok talep gören sitelerde paykasa ile ödeme yaparak şans oyunları oynayabilir, tecrübelerine bağlı olarak yüksek mebla kazançlar sağlayabilirsiniz.

Özellikle yurt dışında çok tercih elilen Paykasa Oyun Ödemeleri ile ‘’oyun içi satın alma’’ bölümü olan her oyunda bu para birimi geçiyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra, sosyal mecralar üzerinden oynadığını çiftlik oyunları,strateji oyunları,ve diğer mobil ve pc oyunlarında yine paykasa ödeme seçeneğini kullanarak istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.Özellikle 18 yaş altı oyun severlerin,sürekli kullandığı bu ödeme seçeneği, kuşkusuz oyunlarınızı daha zevkli hale getirmenizi sağlıyor. Paykasa kart veya kartlarına sahip olmanız için öncelikle sitemiz üzerinden, sizin için yeterli olacak paykasa ücretlerine bakabilirsiniz. Daha sonra, harcama yapıp satın alacağınız öge fiyatına uygun olduğunu düşündüğünüz paykasa fiyatını, satın alıp paykasa kodunuzun sms olarak size iletilmesini bekleyiniz. Bu süreç tahmini 1-2 dk içerisinde gerçekleşmektedir.Sektör için en uygun ve üstün hizmet kalitesi verdiğimiz paykasat.com sitemiz, müşteri desteği ile de paykasa alım satım yapanların vazgeçilmez sitesi diyebiliriz.

Share
7 Comments
 • Bablofil
  Haziran 8, 2017 at 5:40 pm

  Teşekkürler. Harika anlatım

 • Sezgin
  Temmuz 31, 2017 at 5:55 am

  teşekkürler paykasat.com

 • Ahmet Görgü
  Eylül 14, 2017 at 9:24 pm

  Harika site ve fiyatlar gayet uygun. Kısa zamanda paykasa satın alacağım.

 • kfizle
  Eylül 22, 2017 at 8:31 pm

  oyunlar internet üzerinden daha uygun fiyata satılıyor, internet üzerinden alışverişlerde güvenlik çok önemli bu yüzden ben de paykasa kart almak istiyordum. Açıklayıcı bir anlatı olmuş gerçekten, en kısa sürede sipariş vereceğim.

 • arif
  Ekim 3, 2017 at 1:02 am

  paykasa ile daha hızlı oldu. teşekkürler

 • paykasa
  Ekim 18, 2017 at 12:03 am

  teşekkürler paykasa satın aldım

Post a Comment