Paypal Alternatifleri Nelerdir?

paypal alternatifleri

Paypal Alternatifleri Nelerdir?

Paypal Alternatifleri Nelerdir?

Paypal alternatifleri neledir? Paypal bilindiği gibi Dünya çapında kullanılan en büyük para transferi yapmaya sağlayan aracı bir başka sözle Güvenli Para Akışı sağlamaya yarayan sitedir. Paypal dünyanın hemen heryerinde aktif şekilde kullanılsada bazı ülkelerde Paypal kullanmak yasaktır. Bu ülkelerden biride Türkiye. Geçen sene bildiğiniz üzere BTK’nın aldığı karar ile Paypal ülkemizden çekilmiştir ve para aktarma vb. işlemler artık yapılmamaktadır. Neden kapandığı açıkda olsa bu tarz bi işlemden sonra birçok ödeme sistemleride doğmuştur.

Yeni çıkan bu ödeme sistemleri Paypal’dan farklı olarak ülkemize vergide vermektedir. Bu sayede kapanma gibi bir sorun yaşanmamaktadır. Paypal kapanmasından insanlar etkilensede paypal alternatifleri bu konunun üstesinden gelmektedir. Paypal’dan sonra tereddüt etsenizde sizlere güven açısından en sağlıklı ödeme yöntemlerini listeliyoruz. Bu listelemeyi hem ülkemizde hemde avrupada sıkca kullanılan ödeme yöntemlerine yer vereceğiz.

Payoneer

Paypal’dan sonra en çok kullanılan ve ilk sırada yer alan kart payoneer dir. Peki neden payoneer diye düşünebilirsiniz. Payoneer ABD’de kurulu olan ve aktif çalışan bir şirket olmakta kalmayıp Avrupada ve Ülkemizde sıklıkca kullanılmaktadır. Payoneer’in bir dezavantajı ise her sitede kabul görmemesidir. Bu sebepde çok tercih edilsede ödeme yapabileceğiniz siteler limitlidir.

Paykasa

Paykasa zaten sitemizde satışı bulunan bir sistem. Sitemizde paykasa ile ilgili gerekli hemen her bilgiyi yayınladık fakat yinede kısaca bahsedelim. Paykasa kart kullanımı çok yüksek olmasından ayrı aynı zamanda ödeme yapabileceğiniz sitelerin sayısı çok fazla olduğundan çok tercih edilmektedir. Diğer kartlara göre daha düşük komisyon ödeyerek elde edebilmenizde bir farklı seçenek tabii. Sitemizdede sizler için en ucuz paykasa kart fiyatlarını sunuyoruz. Eğer satın almak istiyorsanız canlı iletişimden destek ekibimiz ile görüşmeye geçebilirsiniz ve kısa sürede kartınızı edinebilirsiniz.

Astropay

Astropay kart kısa sürede çok yer edinmiştir piyasada. Paykasa ile hemen hemen aynı sistemde ilerlemektedir. Hem güvenilir hemde hızlı işlem görülmektedir. Bir başka deyimle Paykasa ile Astropay hemen hemen aynıdır. Astropay satışlarımızda bulunmaktadır. Fiyatları ve detayları canlı destek ekibimizle iletişime geçerek alabilir ve astropay veya paykasa ne dilerseniz alabilirsiniz.
Özetlemek istersek bu saydıklarımız kartlar Paypal alternatifleri olup piyasada en çok kullanılan ve güvenli olan sanal kartlardır. Bunların dışındada kartlar bulunmaktadır elbette fakat kullanım alanları ya kısıtlıdır yada kullanımı daha azdır. Bu sebepde sanal kart kullanmaya karar verdiyseniz yukarda saydıklarımızdan birini alarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

https://www.paykasat.com/ ekibi olarak iyi, güvenli ve keyifli alışverişler dileriz. Herhangi bir sorunuzda canlı destek ekibimizle irtibata geçip görüşebilirsiniz.

1 Comment
  • Akman
    Mayıs 20, 2017 at 1:25 am

    Paykasa istiyorum nasıl alıyorum bilgi verimisiniz?

Post a Comment